Úvodní stránka > Vyhledávače - registrace, které jsou k ničemu

Vyhledávače - registrace, které jsou k ničemu

Podfuk, který nepomáhá

Pokud je vám za pár set (nebo tisíc) korun nabízena registrace do několika desítek, stovek nebo dokonce tisíců katalogů, tak vám jsou nabízeny vzdušné zámky.

Monitorujeme návštěvnost mnoha našich klientů, z nichž někteří dříve využili některou z "těch skvělých registračních nabídek", které zviditelní jejich web. V jejich log souborech, ale žádné přístupy z oněch stovek katalogů nejsou.

Proč? Skutečně důležitých katalogů je i v celosvětovém měřítku jen několik a především v nich se "láme chleba" a existují způsoby, jak se v nich prosadit. Automatem prováděné registrace vám v tom ale určitě nepomohou.

Samozřejmě, i my bychom mohli tyto automatické registrace provádět a mít tak krátkodobý zisk. Ale my víme, že nefungují. Nechceme vydělávat na jednorázovém zneužití důvěry našich klientů, a proto nabízíme metody, které jsou sice nesrovnatelně pracnější, ale které fungují.

Metody, které fungují

Pokud má být váš web ve vyhledávačích opravdu VIDĚT, tak k tomu vedou dvě cesty.

První cesta znamená optimalizaci vašeho webu a je to spíše běh na dlouhou trať. Jeho součástí pak budou smysluplné MANUÁLNÍ registrace a budování zpětných odkazů. Ale i to samo o sobě by bylo málo. O tom, zda vás uživatelé z vyhledávačů najdou, rozhodují desítky dalších faktorů, vnější odkazy na váš web jsou jen jedním z nich. Další informace najdete zde.

Druhou cestou jsou přednostní placené výpisy ve vyhledávačích. Tato cesta je velmi rychlá, a pokud jste o ní prozatím neslyšeli, tak jistě budete překvapeni tím, jak levně můžete získat zákazníky, kteří hledají přesně to, co nabízíte. Podrobnější informace najdete zde.Je nám líto, ale váš prohlížeč nepodporuje moderní styly zobrazování a grafické zpracování našich stránek vám nebude přístupné.
Ale VEŠKERÝ OBSAH STRÁNEK JE VÁM PLNĚ PŘÍSTUPNÝ.

Kontaktní informace - Carsharing Brno