Úvodní stránka > Tvorba webových prezentací

Tvorba webových prezentací

Bude vaše webová prezentace vidět?

Úspěšnost vaší webové prezentace není dána jen tím, jaký programovací jazyk bude zvolen, jaká bude její grafika, na jaké běží doméně atd. Úspěšnost je především dána tím, jak je vaše prezentace na internetu VIDĚT.

Tím nemyslíme její grafický vzhled, ale to, jak snadno ji mohou uživatelé internetu najít. Věřte nebo ne, WWW prezentace se dá vytvořit tak, že je na internetu téměř "neviditelná".

My ji uděláme tak, že vidět bude

U námi vytvořených prezentací máte nejen jistotu, že váš web nebude "neviditelný", ale naopak vytvoříme stránky tak, že uživatelé je při vyhledávání na internetu najdou. A najdou je ve chvíli, kdy budou hledat vámi nabízené zboží nebo služby. Jiným slovy i bez dodatečných nákladů k vám budou přicházet zájemci o vaše služby.

Kromě standardních prvků, které webdesign obnáší (návrh grafiky, celkové struktury, tvorba databáze atd.), u nás získáte následující:

  • Vytvoříme stránky tak, že budou pro vyhledávače přístupné. Díky tomu k vám budou přícházet návštěvníci při vyhledávání nejrozmanitějších slovních kombinací, které mají jedno společné - jsou na vašich stránkách. Jinými slovy - přivedeme vám "cílené" návštěvníky, kteří hledají to, co nabízíte!
  • Vyhledáme nejvhodnější klíčová slova, pro která bude vaše prezentace zoptimalizována.
  • Správně zadáme metadata stránek.
  • Zaregistrujeme vás ve VYBRANÝCH katalozích způsobem, který je pro vás z hlediska SEO optimální.
  • Nepoužijeme zakázané postupy, které sice vedou rychle k cíli, ale např. při dalším Google updatu se pěkně vymstí.

Kromě výše popsaných základních parametrů, vám budeme vaši prezentaci spravovat a dbát na to, abyste byli vždy o krok před konkurencí.Je nám líto, ale váš prohlížeč nepodporuje moderní styly zobrazování a grafické zpracování našich stránek vám nebude přístupné.
Ale VEŠKERÝ OBSAH STRÁNEK JE VÁM PLNĚ PŘÍSTUPNÝ.

Kontaktní informace - Carsharing Brno